Öne Çıkanlar - TAVSİYELER

Öne Çıkanlar > TAVSİYELER  Sevgili Horizon Ailesi, aile diyorum çünkü 3 ay gibi kısa bir süre zarfında kızım ve beni evimizde güvende hissetirdiler. Horizon Akademi ile ilk tanışmamız kızım Verda'nın lise hazırlık sınıfında okurken yarı dönemde okul değişikliği yapmak istemesi ile oldu. Özel bir lisenin nakil sınavı için IELTS sınav başarısı gerekmekteydi. Bu arayışta kurumsal açıdan tecrübeli bir kurum aramaya başladım. Karşıma Horizon Akademik çıktı. Haftada 2 gün kızım Etiler kampüsünde eğitim aldı. IELTS sınav başvurularımız dahil herşeyimizle ilgilendiler. Sırası geldi kızım okuldan çıkıp kursa gittiği için trafikte kaldı, derse gecikti. sırası geldi hastalandı kursa gidemedi, sanki kendi çocuklarının ders eksiği kalmış gibi çözüm ürettiler. Kısa süre zarfında kızım IELTS sınavında başarılı oldu. Şu anda özel bir lisede 9. öğrencisi ve çok mutlu. 

Tüm Horizon Akademi ailesine teşekkür ederiz. 

Dilek Modoğlu - Veli
     

  Horizon ailesi ile 2 yılımı geçirdim. Yurt içi ve yurt dışı dil eğitimi olsun, master programına danışmanlık olsun her açıdan memnun kaldım. Benim belirtebileceğim en doğru şey şu ki strese girmeden evinizde çalışıyor gibi, aileden birine danışıyor gibi hissediyorsunuz. Bu sürecin sonunda İngiltere’nin hukuk alanında en iyi üniversiteleri arasında yer alan University of London- UCL , LLM programında master yapıyorum.

Özel hayatımdan akademik hayata her noktada bana destek olan bu insanlara çok teşekkür ediyorum.

Sevgiler ,

Dilan Gizem Süleymanoğlu
UCL , LLM

     
  İngilizce eğitimini Türkiye’de, özellikle İstanbul'da veren birden çok kurum var, ancak şunu sormak gerekiyor: Acaba bunun kaçı ya da hangisi yurtdışına gitmeden en iyi seviyede İngilizce öğretiyor? Bugüne kadar hepimiz farklı farklı İngilizce kurslarında bulunmuşuzdur ama her zaman en doğru olan hizmetiyle, kalitesiyle, güler yüzlülüğüyle ve bizi istediğimiz hedeflere ulaştıracak kursları aramışızdır. Horizon Eğitim Grubu’yla 2 yıl önce tanıştım.

Hedefim İngiltere'de Hukuk Master'ı yapmak ve aynı zamanda İngilizcemi en üst seviyelere çıkarmaktı . Horizonla ilk tanıştığım günden bu yana düşüncelerimin beni hedefe ulaştıracağına inandım ve öyle de oldu. Horizon; eğitmenleri, eğitim danışmanları ve personeliyle bir bütün olarak, eğitim kalitesi çok yüksek, değerlerine bağlı, hoşgörü ve sıcak kanlı yaklaşımları, bire bir çalışma sistemiyle, eğitim öncesi ve sonrası ilgili olmalarıyla beni hedefime önemli nitelikte ulaştırmıstır. Master yapacağınız okulu doğru seçmek ve seçeneklerinin çokluğundan ziyade sizin hayatınızda önemli rol oynayacak üniversiteye giriş yapabilmek adına Horizon Eğitim Danışmanlığı, yurt dışındaki okullarla güçlü bağlantısı, dinamik yapısı ve adım adım doğru kararlar neticesinde sizi hedeflerinize ulaştırıyor.

Hedefim City University of London, Hukuk Master' ına yerleşmekti ve doğru adımlar neticesinde Horizon Eğitim Grubuyla istediğim üniversiteye yerleştim. Zoroaster "Başkaları yararına iyi bir şey yapmak görev değil, zevktir" der. Horizon Eğitim Grubu’ nda görevden öte işini zevkle yapan eğitmenleri ve deneyimli eğitim danışmanları öğrencilerin motivasyonunu arttırmakta ve bundan dolayı başarıya ulaşmada büyük rol oynamaktadırlar. Dolayısıyla, bir lisan bir insan demekse bunun adresi Horizon Eğitim Grubu’dur. Benim uluslararası arenada olmamda tüm gayretleriyle emeği geçen değerli eğitim danışmanıma, eğitmenlere ve tüm Horizon Ailesine teşekkür ediyorum.


Saygılarımla

Korhan TOPALOĞLU
City University of London - International Commercial Law


   

     
  Başta Bora Bey,Güliz (sevgili arkadaşım), Melisa ve Değerli Hocam Alex’e İngilizce öğrenmem konusundaki yardımları, samimiyetlerinden dolayı çok teşekkür ederim.

Bahar Aksoy - Dans Eğitmeni
     
     
     
  Aldıgımız dersler Efede çok faydalı oldu. Okul ingilizce öğretmenide aynı fikirde, sınıf içi başarısı, derse katılımı ve özgüvenin artması bizim için çok faydalı oldu :) Çok teşekkürler Horizon Akademi ailesine... 

Elmas Çakar - Efe Çakar'ın Annesi
     
     
     
 
Horizon Akademi'ye özel ilgisi için çok teşekkür ederim. IELTS hazırlığı için başladığım özel ders programı sayesinde hedeflediğim puanı yakaladım.

Sıcak ve samimi ortamı yaratan Horizon Akademi'ye, eğitim danışmanıma ve derslerimle özel ilgilenen eğitmenime teşekkür ederim.

Hande Oğuz - Öğrenci
     
     
     
  Horizon Akademi sayesinde çalışmalarımda kendime güvenim geldi ve ders aldığım konularda ilerlemeye başladım. Eğitimlermde Horizon'u tercih ettiğim için çok memnunum. SAT sınavından 2100 gibi harika bir sonuç aldım.

Nazlı Elsa Koç - Öğrenci
     
     

  İki aydır Horizon Akademi'de eğitim almaktayım. Eğitimlere başlamadan önce İngilizcem IELTS'den istediğim skoru almak için yeterli değildi. Ancak kısa bir sürede dilimin hızlıca geliştiğini fark ettim. Bunda eğitmenlerimin ve Horizon Akademi ailesinin güleryüzle, benimle birebir ilgilenmelerinin sonucunda olduğunu düşünüyorum.

Sınıflarda yapılan çalışmaların katkısı büyük oluyor, çünkü her hatadan bir doğru öğreniyorsunuz, bunu da öğretmenler ve öğrenciler çok iyi sağlıyorlar. Bu sayede şu anda İngilizce seviyem iyice gelişti hedefime çok yakın olduğumu görüyorum.

Dolayısıyla tüm Horizon Akademi ailesine ve bana her konuda yardımcı olan eğitmenlerime teşekkür ediyorum.

Korhan Topaloğlu


     
     

 
İsmim Mehmet, spor eğitmeniyim. Horizon Akademi sayesinde şu an yabancılarla akıcı bir şekilde ders bile verebiliyorum, hem de cok kisa bir surede. Ayrıca Horizon sadece bir dil okulu değil, sizi sahiplenen ve kucaklayan da bir yer diyebilirim, mesela benim ikinci evim gibi, hepsi benim icin cok cok değerli ama Guliz hanım ve Bora Bey'e ayrıca teşekkür ediyorum, iyi ki varlar iyiki varsin Horizon :))

Mehmet
     
     
     
 
IELTS puanımın acilen 7 olması gereken bir dönemde başladığım Horizon IELTS kursunda 7.5 aldım, daha fazla ne isteyebilirdim.

Özel eğitim metodunu tercih etmemi öneren eğitim uzmanı arkadaşlar sayesinde 3 ay gibi kısa bir sürede hedefime ulaştım. Özellikle sınav eğitimleri konusunda başarıma güvenerek kendilerini herkese öneririm.

Emre Gürsoy - Yüksek Lisans Öğrencisi
     
     
     

 
Etiler'de gibi merkezi ve elit bir semtte olması sebebiyle terdcih ettiğim Horizon Akademi'yi kesinlikle tavsiye ediyorum. Sahip oldukları yabancı eğitmenler ve benimle özel ilgilenen eğitim danışmanları sayesinde başlangıç seviyesinde olan İngilizce'mi Advanced seviyeye getirmeyi başardım. Öğretmenime ve sınıf arkadaşlarıma bir kez daha teşekkürler.

Hilal Saygın
     
     
     
 
İsmim Nadia Kabour ve Suriyeliyim. İngilizce öğrenmek için İstanbul’a geldim. Bir çok nedenden ötürü Horizon International College’ı tercih ettim. Herşeyden önce burada eğitim çok başarılı ve öğretmenlerin hepsi profesyonel. Okul oldukça güvenli ve kaliteli bir semtte bulunuyor. Burada geçirdiğim iki aydan çok keyif aldım, öğretmenler çok dost canlısıydı ve derste sürekli bizim derste eğlenmemiz ve daha çok öğrenmemiz için farklı yöntemler yeni yollar deniyorlardı. Bence okul oldukça çok yönlü; hem ders çalışıp, hem öğle yemeğini yiyip hem de arkadaşlarınızla çok güzel vakit geçirmeniz mümkün. Bunun yanı sıra internet cafede de çok güzel zaman geçirebilirsiniz. Burada iki ay geçirerek İngilizcemin büyük ölçüde ilerlediğini hissediyorum.

Çok teşekkürler,

Nadia Kabou
     
     
     
 
İsmim Lama Kabour, Suriyeli bir öğrenciyim. İngilizce öğrenmek için İstanbul’a geldim. Bir çok nedenden ötürü Horizon International College’ı tercih ettim. Okul İstanbul’un en güzel yerinde bulunuyor. Horizon’da eğitim çok iyi ve öğretmenler çok kibar ve arkadaş canlısı. Horizon’da öğrenip, birlikte yiyip, eğlendik. Kendimizi gerçekten evimizde gibi hissettik. Eğer bir daha Istanbul’a gelme şansım olursa yapacağım ilk iş kalbimi inanılmaz anılarla dolduran bu okulu ziyaret etmek olacaktır.

Lama Kabour
     
     
     
 
My name is Mohamed Mustapha Blieblo from Libya. I came to Istanbul to study English at Horizon Academy. Truly, the institute is very good and thank God I finally started to speak English. When I came here, i did not know anything. Istanbul is very beautiful, so are the people and the family i have lived with. They are a respectable family. Honestly, it’s the teachers who helped me to learn. For real, i spent wonderful days and honestly i thank Mr. Bora, teacher Anthony, teacher Rebecca, teacher John, Mrs Hind and all the staff at the institute.

Adım Mohamed Mustapha Blieblo. Libya’dan İstanbul’a İngilizce öğrenmek için geldim. Horizon gerçekten, çoy iyi ve şükürler olsun İnglizce konuşmayı başladım. Geldiğim zaman hiç bir şey bilmiyordum.

İstanbul çok güzel, insanlar da. Burada bir ailenin yanında kaldım ve onlar da iyi ve saygılı insanlardı.

İngilizce öğrenmeye başlamamı sağlayan gerçekten buradaki öğretmenlerimdi. Burada çok güzel günler geçirdim. Bora Bey’e, Anthony, John ve Rebecca öğretmenlerime, Hind Hanıma ve akademideki herkese çok teşekkür ederim.

Mohamed Mustapha Blieblo
     
     
     

 
Horizon is the institute I loved the most. I have studied general English and IELTS followed it. That was a great experience to me. I loved all my teachers. Especially Mr Bora, he helped me was giving many advices. I want to thank my teacher Elizabeth because she was teaching me very well for me to prepare IELTS. Güliz and Selda, my advisors are great people, they guided me well. I will never forget my classmates, they were like a second family to me while I was staying in Istanbul. I want to thank everyone, i had a lot of good times.

Zaher Naser Asida
     
     
     
    Öğrencilerimizin ve Mezunlarımızın fotoğrafları yalnızca kendi izin ve onayları dahilinde kullanılmaktadır.
Horizon is the institute I loved the most. I have studied general English and IELTS followed it.  That was a great experience to me. I loved all my teachers. Especially Mr Bora, he helped me was giving many advices. I want to thank my teacher Elizabeth because she was teaching me very well for me to prepare IELTS. Güliz and Selda, my advisors are great people, they guided me well. I will never forget my classmates, they were like a second family to me while I was staying in Istanbul. I want to thank everyone, i had a lot of good times.


Zaher Naser Asida

kapat