Öne Çıkanlar - NEDEN BİZ

Öne Çıkanlar > NEDEN BİZ


Horizon Akademi olarak bizler, grup eğitimlerine katılan öğrencilerimiz ile verimli ve etkili bir çalışma yapabilmek için öncelikle öğrencilerimizin mümkün olduğu kadar aynı seviyede veya çok yakın seviyede olmalarına dikkat ediyoruz. Bunun için, öğrenciler eğitime başlamadan önce kendilerine detaylı bir ihtiyaç analizi yapıyoruz. Böylece kişinin seviyesini, eksikliklerini ve ihtiyacını tespit edip en doğru ve uygun programa yönlendirme ve rehberlik sağlıyoruz.


Detaylı ihtiyaç analizi ile öğrencinin hedefleri tespit edildikten sonra öğrencinin  tercih ettiği programa göre kendisine Genel Seviye ya da dünya genelinde kabul gören IELTS, TOEFL örnek denemeleri uyguluyoruz. Böylece öğrencimiz;  okuma, yazma dinleme ve konuşma gibi dört dil yetisini ölçen bir Seviye Tespit Sınavıyla ölçülmüş oluyor. Eğer öğrencimizin eksiği mevcut ise bu noktalar belirliyor ve giderilmek üzere öğrencimiz gruba dahil edilmeden önce özel çalışmalara gidiyoruz.


İleri Teknoloji Destekli Sınıflar 
12 Kişilik modern ve ferah sınıflarımızdaki ileri teknoloji multimedya araçları sayesinde, görsel ve işitsel eğitim materyallerini aktif bir şekilde derse entegre etmekte, verimli ve kalıcı bir eğitim sunmaktayız. 


Eğitmenlerimiz 
Anadili İngilizce olan eğitmenlerimizin tamamı alanında uzman, tecrübeli ve uluslararası geçerli İngilizce öğretmenlik sertifikasına sahiptir.


Akreditasyonlar
Okulumuz yurtdışındaki okullarla aynı standartlarda eğitim verdiği için bu noktada öğrencilerimiz tamamladıkları seviyenin tüm dil kriterlerine sahip olmakta ve yurtdışındaki seçkin bir okulda eğitim alan bir öğrenci ile denk seviyeye gelmektedir. 
kapat