Horizon Academy Dil Okulu | Etiler'de Modern Bir İngilizce Kursu | Kadromuz

Kurucu ve İdari KadromuzMehmet GÜLTEKİN - Kurucu ve CEO

Horizon Eğitim Grubu (Uluslararası Tarabya İngiliz Okulları, Özel Tarabya Anadolu Lisesi, Horizon Yurtdışı Eğitim Grubu, Horizon Akademi, TBS Medya, Istanbul Workshop ve Uluslararası Öğrenciler Derneği) kurucusu ve yönetim kurulu başkanıdır.

Lisans eğitimini Marmara Üniversitesi İktisat Fakültesi, lisansüstü eğitimini de İngiltere Wolverhampton Üniversitesinde tamamlamıştır.

1999 yılında Horizon’u kurmuş olup, dünyanın öncü üniversiteleri, devlet kurumları ve sivil toplum kuruluşları ile gerçekleştirdiği projeler ve sunduğu eğitim çözümleri sayesinde eğitim grubunu tercih merkezi haline getirmiştir.

Gerçekleştirmiş olduğu projeler , başta siyasiler olmak üzere, iş dünyası, eğitim camiası, medya ve birçok kurumdan tam destek almış ve takdir görmüştür. Ulusal bir derginin yaptığı anket sonucu 2011 yılının en iyi “Sosyal Girişimcilik” ödülüne layık görülmüştür. Kendisi aynı zamanda kurucusu olduğu Uluslararası Öğrenciler Derneğinin başkanlık görevini de sürdürmektedir.

   


   


Hind Demkila – Uluslararası Öğrenciler Koordinatörü 

Yüksek lisansını Amerika’da Johnsona Wales Universitesi’nde İşletme alanında tamamlamış, İngiltere, Amerika ve Fas gibi ülkelerde Bankacılık alanında iş tecrübesi edinmiştir.

2007- 2012 yılları arasında kendi yurtdışı eğitim acentasını kurup, bu alandaki becerilerini geliştirmiş ve Doktor Çalışmaları için Türkiye’de Okan Üniversitesi Pazarlama bölümüne başlamıştır.
Edinmiş olduğu bilgi ve becerilerle 2013 Temmuz ayında Horizon Eğitim Grubu’nun - Horizon Academy Etiler Şubesi’nde Marketing Manager olarak görev almaya başlamıştır.

İş için Amerika, İngiltere, Kıbrıs, Almanya, Mısır, Fas gibi ülkelerde bulunmuştur.

   


Esra Çukurbağlı – Uzman Eğitim Danışmanı


Muğla üniversitesi Turizm Otel İşletmeciliği mezunudur. 2005 yılından 2007 yılına kadar 2 yıl süreyle turizm, ardından da eğitim sektöründe eğitim danışmanı olarak sektörde deneyim kazanmış, daha sonra müdür yardımcısı olarak görevine devam etmiştir. Türkiye'nin önde gelen firmalarının yabancı dil eğitim organizasyonlarında görev almıştır. 2015 Ağustos ayı itibariyle Etiler Şubesinde Uzman Eğitim Danışmanı olarak görev yapmaktadır.

   
 
   

 Horizon
 

 

Pelin SIRMAN - Yurtdışı Eğitim Müdürü

Pelin Sırman , Uludağ Üniversitesi Uluslararası İlişkiler mezunudur. Mezuniyeti sonrası İngiltere’de 2 sene bulunarak dil ve pazarlama üzerine eğitim almıştır. 2006 yılının ilk aylarında yurtdışı eğitim sektöründe Eğitim Danışmanı olarak işe başlamıştır. 2010 Aralık ayından itibariyle Horizon Yurtdışı Eğitim bünyesinde çalışmaya başlamış olup 2012 Şubat ayından itibaren Horizon Yurtdışı Eğitim’de Taksim Ofis Şube Müdürü görevine gelmiştir. 2015 Nisan ayında itibaren ise kariyerine Horizon Eğitim Grubu Yurtdışı Eğitim Müdürü olarak devam etmektedir. Kendisi ‘Sınırlar Eğitimle Birleşiyor’, ‘THY ile Eğitime Yolculuk’ ve de ‘Pegasus Eğitim Sponsorluk’ projelerinde aktif rol almıştır.
   


Pelin SAĞIR - Dil Programları Koordinatörü

Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi Hungaroloji bölümünü, son sınıfta bursla gittiği Budapeşte’deki Péter Pázmány Katolik Üniversitesi Macar Dili ve Edebiyatı bölümü Erasmus programı ile tamamlamış akabinde Ankara Üniversitesi Dil ve Tarih – Coğrafya Fakültesi’nde Hungaroloji yüksek lisans eğitimi almıştır. Eğitim ve gezi amaçlı Viyana, Slovakya ve Polonya gibi Avrupa ülkelerinde bulunmuştur. 2011 yılından bu yana yurtdışı eğitim sektöründe deneyim kazanmış ve 2014 Ocak ayı itibariyle Horizon Eğitim Grubu Yurtdışı Eğitim departmanında eğitim danışmanı olarak başladığı görevine ‘Dil Programları Koordinatörü’ olarak devam etmektedir.
   

Elif Türel – Üniversite Programları Koordinatörü


Yeditepe Üniversitesi’nde “İletişim Çalışmaları” alanında lisans eğitimini almış, “Siyaset Bilimi ve Uluslararası İlişkiler” alanında ise çift ana dal yapmıştır. Ardından Avrupa Birliği’nin vermiş olduğu “Mundus” bursunu almaya hak kazanarak Strasbourg ve Uppsala Üniversite’lerinde “Avrupa Çalışmaları ve Kültürü” konusunda yüksek lisansını tamamlamıştır. Amsterdam, Polonya, İspanya, İsveç ve Fransa gibi ülkelerde pek çok uluslararası akademik konferansta görev almış, 2014 yılı Eylül itibaren Horizon Eğitim Grubu Yurtdışı Eğitim Departmanında “Üniversite Program Koordinatörü” görevini yürütmektedir.

   
 
Funda İnal – Yurtdışı Eğitim Danışmanı


2010 yılı üniversite giriş sınavında Türkiye 632.si olmuş ve lisans eğitimi boyunca ÖSYM Bursu ve çeşitli burslar almıştır. Aldığı dereceyle İstanbul Ticaret Üniversitesi Halkla İlişkiler Bölümüne tam burslu olarak yerleşmiş ve 2015 yılında bölüm birincisi olarak mezun olmuştur. Lisans dönemi içerisinde Erasmus Programıyla 10 ay Polonya’da, mezuniyetinden sonra Erasmus Staj Programıyla da 2 ay İtalya’da kalmıştır. Eğitim ve staj amaçlı yurdışında bulunduğu bu süreçlerde Almanya, Avusturya, Macaristan, Çek Cumhuriyeti, İspanya, Fransa gibi ülkeleri de ziyaret etme fırsatı olmuştur. Yüksek lisans kapsamında, Marmara Üniversitesi Reklamcılık Bölümü’nde eğitimine devam etmektedir. 2016 yılı Kasım ayı itibariyle Horizon Eğitim Grubu Yurdışı Eğitim Departmanı’nda Eğitim Danışmanı olarak göreve başlamıştır.

   


Yasemin Dama – İdari İşler

Karadeniz Teknik Üniversitesi Uluslararası İlişkiler Bölümü mezunudur. 2013 yılına kadar fuar sektöründe satış pazarlama ve organizasyon alanında çalışmıştır. 2013 yılından bugüne eğitim sektöründe hizmet veren kurumlarda yer almıştır. Ekim 2015 tarihinden beri Horizon Akademi İdari işer bölümünde görevine devam etmektedir.

kapat